Çanakkale

Çanakkale Aqualand
Çanakkale Aqualand, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
Laz Koyu Plajı
Laz Koyu Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.
Kefalos Plajı
Kefalos Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Saklı Liman Plajı
Saklı Liman Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.
Uğurlu Plajı
Uğurlu Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.
Habbele Beach
Habbele Beach, Çanakkale ili ve Bozcaada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Sulubahçe Plajı
Sulubahçe Plajı, Çanakkale ili ve Bozcaada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Beylik Koyu Plajı
Beylik Koyu Plajı, Çanakkale ili ve Bozcaada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Ayazma Plajı
Ayazma Plajı, Çanakkale ili ve Bozcaada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Sokak Ağzı Plajı
Sokak Ağzı Plajı, Çanakkale ili ve Ayvacık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 36 km mesafededir.
Akliman Plajı
Akliman Plajı, Çanakkale ili ve Ayvacık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 40 km mesafededir.
Kadırga Koyu Plajı
Kadırga Koyu Plajı, Çanakkale ili ve Ayvacık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18 km mesafededir.
Barış Plajı
Barış Plajı, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Kepez Halk Plajı
Kepez Halk Plajı, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.
Güzelyalı Halk Plajı
Güzelyalı Halk Plajı, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
Mega Beach Halk Plajı
Mega Beach Halk Plajı, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.