Çanakkale

Şahmelek Plajı
Şahmelek Plajı, Çanakkale ili ve Biga ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 34 km mesafededir.
Alexandria Troas Termal Hotel
Alexandria Troas Termal Hotel, Çanakkale ili ve Ezine ilçesinde hizmet veren bir kaplıcadır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18 km mesafededir.
Çanakkale Papaz Plajı
Çanakkale Papaz Plajı, Çanakkale ili ve Ezine ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 40 km mesafededir.
Dardanos Halk Plajı
Dardanos Halk Plajı, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
Geyikli Odunluk İskelesi Plajı
Geyikli Odunluk İskelesi Plajı, Çanakkale ili ve Ezine ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.
Yıldız Koyu Plajı
Yıldız Koyu Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Çanakkale Aqualand
Çanakkale Aqualand, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
Laz Koyu Plajı
Laz Koyu Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.
Kefalos Plajı
Kefalos Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Gizli Liman Plajı
Gizli Liman Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.
Uğurlu Plajı
Uğurlu Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.
Habbele Beach
Habbele Beach, Çanakkale ili ve Bozcaada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Sulubahçe Plajı
Sulubahçe Plajı, Çanakkale ili ve Bozcaada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Beylik Koyu Plajı
Beylik Koyu Plajı, Çanakkale ili ve Bozcaada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Ayazma Plajı
Ayazma Plajı, Çanakkale ili ve Bozcaada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Sokak Ağzı Plajı
Sokak Ağzı Plajı, Çanakkale ili ve Ayvacık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 36 km mesafededir.