Yüzme Bilmeyenlere ve Çocuklara Uygun

Malkara Plajı
Malkara Plajı, ili ve ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 33 km mesafededir.
Şahmelek Plajı
Şahmelek Plajı, Çanakkale ili ve Biga ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 34 km mesafededir.
Kadınlar Hamamı Plajı
Kadınlar Hamamı Plajı, ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 24 km mesafededir.
Güre Halk Plajı
Güre Halk Plajı, Balıkesir ili ve Edremit ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14.3 km mesafededir.
Gözcüler Plajı
Gözcüler Plajı, Hatay ili ve Arsuz ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.8 km mesafededir.
Erdemli Topraksu Plajı
Erdemli Topraksu Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.5 km mesafededir.
Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı ve Plajı
Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı ve Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7.5 km mesafededir.
Tisan Plaji
Tisan Plaji, Mersin ili ve Silifke ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 42.8 km mesafededir.
Demiryol İş Plajı
Demiryol İş Plajı, Aydın ili ve Didim ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.5 km mesafededir.
Didim Polis Moral Kampı ve Aquapark
Didim Polis Moral Kampı ve Aquapark, Aydın ili ve Didim ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Aliağa Polis Plajı
Aliağa Polis Plajı, İzmir ili ve Aliağa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.5 km mesafededir.
Tirebolu Plajı
Tirebolu Plajı, Giresun ili ve Tirebolu ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.5 km mesafededir.
Classis Garden Aquapark
Classis Garden Aquapark, Gaziantep ili ve Şahinbey ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Yalova Anatolia Aquapark
Yalova Anatolia Aquapark, Yalova ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3.5 km mesafededir.
Niksar Ayvaz Aqua Park
Niksar Ayvaz Aqua Park, Tokat ili ve Niksar ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Engiz Aquapark
Engiz Aquapark, Samsun ili ve 19Mayıs ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.