Antalya

BLM Beach
BLM Beach, Antalya ili ve Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.8 km mesafededir.
Çakıl Beach
Çakıl Beach, Antalya ili ve Konyaaltı ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Fosforlu Beach
Fosforlu Beach, Antalya ili ve Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6 km mesafededir.
Qualista Beach
Qualista Beach, Antalya ili ve Kemer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.2 km mesafededir.
Aqua Fun City
Aqua Fun City, Antalya ili ve Alanya ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 34 km mesafededir.
Wet'n Wild Park
Wet’n Wild Park, Antalya ili ve Aksu ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 21 km mesafededir.
Kadriye Beach
Kadriye Beach, Antalya ili ve Serik ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Fourest Büyük Çaltıcak
Fourest Büyük Çaltıcak, Antalya ili ve Konyaaltı ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13.5 km mesafededir.
Sazak Koyu
Sazak Koyu, Antalya ili ve Kumluca ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29.5 km mesafededir.
Koru Plajı
Koru Plajı, Antalya ili ve Gazipaşa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6 km mesafededir.
Kızılot Halk Plajı
Kızılot Halk Plajı, Antalya ili ve Manavgat ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
Günay Sahil Parkı ve Aquapark
Günay Sahil Parkı ve Aquapark, Antalya ili ve Kumluca ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6 km mesafededir.
Boğazkent Halk Plajı
Boğazkent Halk Plajı, Antalya ili ve Serik ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Sueno Hotels Deluxe Belek Aquapark
Sueno Hotels Deluxe Belek Aquapark, Antalya ili ve Serik ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Gazipaşa Aquapark
Gazipaşa Aquapark, Antalya ili ve Gazipaşa ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4 km mesafededir.
Eftalia Aqua Resort
Eftalia Aqua Resort, Antalya ili ve Alanya ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18.5 km mesafededir.