Mersin

Erdemli Topraksu Plajı
Erdemli Topraksu Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.5 km mesafededir.
Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı ve Plajı
Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı ve Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7.5 km mesafededir.
Tisan Plaji
Tisan Plaji, Mersin ili ve Silifke ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 42.8 km mesafededir.
Pasifik Aquapark Erdemli
Pasifik Aquapark Erdemli, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Mezitli Aquapark ve Havuz
Mezitli Aquapark ve Havuz, Mersin ili ve Mezitli ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 0.85 km mesafededir.
Aqua Anamurium
Aqua Anamurium, Mersin ili ve Anamur ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Toslaklar Koyu
Toslaklar Koyu, Mersin ili ve Bozyazı ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.6 km mesafededir.
Kocahasanlı Plajı
Kocahasanlı Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8.4 km mesafededir.
Zincirlikuyu Plajı
Zincirlikuyu Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.
Ayaş Kumkuyu Plajı
Ayaş Kumkuyu Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Ayaş Sultankoy Plajı
Ayaş Sultankoy Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19 km mesafededir.
Ayaş Yemişkumu Plajı
Ayaş Yemişkumu Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29 km mesafededir.
Susanoğlu Plajı
Susanoğlu Plajı, Mersin ili ve Silifke ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16.7 km mesafededir.
Kızkalesi Plajı
Kızkalesi Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 24 km mesafededir.
Limonlu Plajı
Limonlu Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9.1 km mesafededir.
Yapraklı Koy Plajı
Yapraklı Koy Plajı, Mersin ili ve Silifke ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17 km mesafededir.