Tisan Plaji

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Tisan Plaji Tanıtımı

Tisan Plaji, Mersin ili ve Silifke ilçesinde bulunan ücretsiz bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 42.8 km uzaklıktadır.

Bölgede bir çok site bulunmaktadır. Bu sitelere ait plajda şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Sizde isterseniz kendi kamp malzemenizi götürebilirsiniz. Suyu çok güzel ve temizdir. Deniz ve plaj zemini çakıldır. Deniz hemen derinleşmiyor. Buradan akvaryum koyuna tekne turları yapılmaktadır.
Sahile yakın noktada tarihî kalıntılar vardır. Bölgede antik yerleşim kalıntıları mevcuttur. Doğa ve tarih iç içedir. Bölgede harika koylar var. Sahile yakın iki tane adacık mevcuttur. Büyük adacık üzerinde Osmanlı dönemine ait tersane kalıntıları vardır.

Yeşilovacık, 33920 Silifke/Mersin
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
Konaklama
İlçeye Uzaklık
42.8 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin
Plaj Uzunluğu
600 m

Tisan Plaji Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Tisan Plaji ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Mersin > Silifke plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Tisan Plaji Giriş Ücreti

Tisan Plaji giriş ücreti bedavadır. Giriş için sizden para talep eden kişileri dikkate almayınız.
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments