Taş / Çakıl

Konya Acıgöl
Konya Acıgöl, Konya ili ve Karapınar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
West İstanbul Marina Plaj
West İstanbul Marina Plaj, İstanbul ili ve Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Anadolufeneri Plajı
Anadolufeneri Plajı, İstanbul ili ve Beykoz ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Sarayköy Aile Plajı
Sarayköy Aile Plajı, Rize ili ve İyidere ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Boyabağı Koyu
Boyabağı Koyu, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10.5 km mesafededir.
Porto Ceneviz Koyu
Porto Ceneviz Koyu, ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29 km mesafededir.
Orak Adası Plajı
Orak Adası Plajı, Muğla ili ve Bodrum ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 28 km mesafededir.
Kurubük Koyu
Kurubük Koyu, Muğla ili ve Datça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Çubucak Orman Kampı
Çubucak Orman Kampı, Muğla ili ve Marmaris ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 21.5 km mesafededir.
Sarsala Koyu
Sarsala Koyu, Muğla ili ve Dalaman ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17 km mesafededir.
Kille Koyu
Kille Koyu, Muğla ili ve Dalaman ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Fethiye Darboğaz Koyu
Fethiye Darboğaz Koyu, Muğla ili ve Fethiye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Soguk Su Koyu
Soguk Su Koyu, Muğla ili ve Fethiye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.
Eğerce Plajı
Eğerce Plajı, Bursa ili ve Mudanya ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29 km mesafededir.
Şahmelek Plajı
Şahmelek Plajı, Çanakkale ili ve Biga ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 34 km mesafededir.
Altınoluk Halk Plajı
Altınoluk Halk Plajı, Balıkesir ili ve Edremit ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.