Kocaeli

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Aquapark
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Aquapark, Kocaeli ili ve Kocaeli ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.4 km mesafededir.
Sardala Koyu Plajı
Sardala Koyu Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Doris Fitness ve Aquapark
Doris Fitness ve Aquapark, Kocaeli ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
İzmit Pişman Çocuk Aquapark
İzmit Pişman Çocuk Aquapark, Kocaeli ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.
Babalı Plajı
Babalı Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29 km mesafededir.
Sarısu Plajı
Sarısu Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Seyrek Plajı
Seyrek Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Altınkemer Halk Plajı
Altınkemer Halk Plajı, Kocaeli ili ve Karamürsel ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.5 km mesafededir.
Cebeci Halk Plajı
Cebeci Halk Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Miço Koyu Kadınlar Plajı
Miço Koyu Kadınlar Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.
Kumcağız Halk Plajı
Kumcağız Halk Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18 km mesafededir.
Bağırganlı Halk Plajı
Bağırganlı Halk Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17 km mesafededir.
Kefken Kovanağzı Plajı
Kefken Kovanağzı Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19 km mesafededir.
Kerpe Kadınlar Plajı
Kerpe Kadınlar Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
Bayramoğlu Kadınlar Plajı
Bayramoğlu Kadınlar Plajı, Kocaeli ili ve Darıca ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Kerpe Plajı
Kerpe Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.