Babalı Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Babalı Plajı Tanıtımı

Babalı Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde bulunan ücretsiz bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 29 km uzaklıktadır.

Babalı plajı sessiz sakin bir plajdır. Balık tutmak ve yüzmek için uygun olsa da dalgalara ve akıntıya dikkat etmek gerekiyor. Kayalıklara yakın yerlerde yüzmemeniz can güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Plajda Cankurtaran bulunmuyor. Çok dalgalıdır ve sörf yapabileceğiniz ender yerlerden biridir. Gelişmekte olan bir bölge bundan dolayı yanınızda yiyecek, içecek, şemsiye, sandalye götürmeniz iyi olur. Orada bulmanız zor olacaktır. Wc, duş ve soyunma kabinleri mevcuttur . Hafta sonları son derece kalabalıktır.

Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
İlçeye Uzaklık
29 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Derinlik
Bilinmiyor
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Sağlık Bakanlığı Bilgisi
Mükemmel
Su Zemini
Dış Zemin
Plaj Uzunluğu
300
Olumsuz İhtimaller
  • Dalga

Babalı Plajı Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Bilinmiyor

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Babalı Plajı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar ve aquaparklar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Kocaeli > Kandıra plajları ve aquaparkları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Babalı Plajı Giriş Ücreti

Babalı Plajı giriş ücreti bedavadır. Giriş için sizden para talep eden kişileri dikkate almayınız.
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments