Bartın

Bozköy Plajı
Bozköy Plajı, Bartın ili ve Amasra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Ulus Doğa Park Otel Aquapark
Ulus Doğa Park Otel Aquapark, Bartın ili ve Ulus ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Amasra Koru Aquapark
Amasra Koru Aquapark, Bartın ili ve Amasra ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.5 km mesafededir.
Kapısuyu Köyü Plajı
Kapısuyu Köyü Plajı, Bartın ili ve Kurucaşile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.5 km mesafededir.
Amasra Plajı
Amasra Plajı, Bartın ili ve Amasra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 0.3 km mesafededir.
Çakraz Plajı
Çakraz Plajı, Bartın ili ve Amasra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15.8 km mesafededir.
Mugada Plajı
Mugada Plajı, Bartın ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17.8 km mesafededir.
Güzelcehisar Plajı
Güzelcehisar Plajı, Bartın ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19.8 km mesafededir.
İnkumu Plajı
İnkumu Plajı, Bartın ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15.1 km mesafededir.