Yalova

Çınarcık Teşvikiye Kadınlar Plajı
Çınarcık Teşvikiye Kadınlar Plajı, Yalova ili ve Çınarcık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Akraba Beach
Akraba Beach, Yalova ili ve Çınarcık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Mawish Beach
Mawish Beach, Yalova ili ve Çınarcık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Fıstıklı Plajı
Fıstıklı Plajı, Yalova ili ve Armutlu ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.5 km mesafededir.
Yalova Anatolia Aquapark
Yalova Anatolia Aquapark, Yalova ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3.5 km mesafededir.
Kaytazdere Belediyesi Halk Plajı
Kaytazdere Belediyesi Halk Plajı, Yalova ili ve Altınova ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Hersek Özel Plajı
Hersek Özel Plajı, Yalova ili ve Altınova ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Hersek Kadınlar Plajı
Hersek Kadınlar Plajı, Yalova ili ve Altınova ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.1 km mesafededir.
Hersek Halk Plajı
Hersek Halk Plajı, Yalova ili ve Altınova ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.