Mavi Bayraklı

Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark
Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9.5 km mesafededir.
Karadeniz Ereğli Sevgi Plajı
Karadeniz Ereğli Sevgi Plajı, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Kumburnu Halk Plajı
Kumburnu Halk Plajı, Muğla ili ve Fethiye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Kızılot Halk Plajı
Kızılot Halk Plajı, Antalya ili ve Manavgat ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
Boğazkent Halk Plajı
Boğazkent Halk Plajı, Antalya ili ve Serik ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Dardanos Halk Plajı
Dardanos Halk Plajı, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
Şile Aqua Beach
Şile Aqua Beach, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Ceneviz Kalesi Sahili Plajı
Ceneviz Kalesi Sahili Plajı, Düzce ili ve Akçakoca ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.5 km mesafededir.
Dakapo Beach Club Kemer
Dakapo Beach Club Kemer, Antalya ili ve Kemer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.1 km mesafededir.
Çamyuva Halk Plajı
Çamyuva Halk Plajı, Antalya ili ve Kemer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7.5 km mesafededir.
Taşdibi Plajı
Taşdibi Plajı, Antalya ili ve Demre ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3.2 km mesafededir.
Ağapark Plajı
Ağapark Plajı, İzmir ili ve Aliağa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.5 km mesafededir.
Kalkan Halk Plajı
Kalkan Halk Plajı, Antalya ili ve Kaş ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 27.4 km mesafededir.
Akçagerme Plajı
Akçagerme Plajı, Antalya ili ve Kaş ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3.9 km mesafededir.
Kaş Belediyesi Halk Plajı
Kaş Belediyesi Halk Plajı, Antalya ili ve Kaş ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.3 km mesafededir.
Gökliman Plajı
Gökliman Plajı, Antalya ili ve Finike ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.2 km mesafededir.