Zonguldak

Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark
Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9.5 km mesafededir.
Karadeniz Ereğli Sevgi Plajı
Karadeniz Ereğli Sevgi Plajı, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Alaçatı Aquapark
Alaçatı Aquapark, Zonguldak ili ve Gökçebey ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Aqua Ereğli Aquapark
Aqua Ereğli Aquapark, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Köseağzı Plajı
Köseağzı Plajı, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.
River Mill Park Hotel Aqua Park
River Mill Park Hotel Aqua Park, Zonguldak ili ve Devrek ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14 km mesafededir.
Filyos Plajı
Filyos Plajı, Zonguldak ili ve Çaycuma ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Kapuz Plajı
Kapuz Plajı, Zonguldak ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4 km mesafededir.
Karaca Aquapark
Karaca Aquapark, Zonguldak ili ve Kozlu ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.1 km mesafededir.
Ilıksu Plajı
Ilıksu Plajı, Zonguldak ili ve Kozlu ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.