Tekirdağ

Ramada Aquapark
Ramada Aquapark, Tekirdağ ili ve Süleymanpaşa (Merkez) ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9.5 km mesafededir.
My Atlantis Aquapark
My Atlantis Aquapark, Tekirdağ ili ve Çorlu ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Trend Aqua Park
Trend Aqua Park, Tekirdağ ili ve Marmaraereğlisi ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Mürefte Halk Plajı
Mürefte Halk Plajı, Tekirdağ ili ve Şarköy ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.
Şarköy Halk Plajı
Şarköy Halk Plajı, Tekirdağ ili ve Şarköy ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.5 km mesafededir.
Kumbağ Halk Plajı
Kumbağ Halk Plajı, Tekirdağ ili ve Süleymanpaşa (Merkez) ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14 km mesafededir.
Gündal Plajı
Gündal Plajı, Tekirdağ ili ve Süleymanpaşa (Merkez) ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
Yeniçiftlik Plajı
Yeniçiftlik Plajı, Tekirdağ ili ve Marmaraereğlisi ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
Marmaraereğlisi Kadınlar Plajı
Marmaraereğlisi Kadınlar Plajı, Tekirdağ ili ve Marmaraereğlisi ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 0.5 km mesafededir.
Dallas Plajı
Dallas Plajı, Tekirdağ ili ve Marmaraereğlisi ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Kastro Plajı
Kastro Plajı, Tekirdağ ili ve Saray ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 28 km mesafededir.
Sultanköy Plajı
Sultanköy Plajı, Tekirdağ ili ve Marmaraereğlisi ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6 km mesafededir.