İstanbul

Çekmeköy NRC Centre Aquapark
Çekmeköy NRC Centre Aquapark, İstanbul ili ve Çekmeköy ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17 km mesafededir.
Noya Beach
Noya Beach, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Minder Beach Club
Minder Beach Club, İstanbul ili ve Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.1 km mesafededir.
West İstanbul Marina Plaj
West İstanbul Marina Plaj, İstanbul ili ve Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Ada Beach Club
Ada Beach Club, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Eyüpsultan Belediyesi Çiftalan Plajı
Eyüpsultan Belediyesi Çiftalan Plajı, İstanbul ili ve Eyüpsultan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 36 km mesafededir.
Park Polonezköy Hotel Aquapark
Park Polonezköy Hotel Aquapark, İstanbul ili ve Beykoz ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Anadolufeneri Plajı
Anadolufeneri Plajı, İstanbul ili ve Beykoz ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Haylayf Plajı
Haylayf Plajı, İstanbul ili ve Küçükçekmece ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8.5 km mesafededir.
Yeniköy Plajı
Yeniköy Plajı, İstanbul ili ve Arnavutköy ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Karacaköy Plajı
Karacaköy Plajı, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Coliseum Sports Club Aqupark
Coliseum Sports Club Aqupark, İstanbul ili ve Beykoz ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.5 km mesafededir.
Şile Aqua Beach
Şile Aqua Beach, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Mad Sea Beach
Mad Sea Beach, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19 km mesafededir.
Kurna Halk Plajı
Kurna Halk Plajı, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29.5 km mesafededir.
Büyükçekmece Plajı
Büyükçekmece Plajı, İstanbul ili ve Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.