İstanbul

Yeniköy Plajı
Yeniköy Plajı, İstanbul ili ve Arnavutköy ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Karacaköy Plajı
Karacaköy Plajı, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Coliseum Sports Club Aqupark
Coliseum Sports Club Aqupark, İstanbul ili ve Beykoz ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.5 km mesafededir.
Şile Aqua Beach
Şile Aqua Beach, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Mad Sea Beach
Mad Sea Beach, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19 km mesafededir.
Kurna Halk Plajı
Kurna Halk Plajı, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29.5 km mesafededir.
Büyükçekmece Plajı
Büyükçekmece Plajı, İstanbul ili ve Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Cevahir Aqua Heybeliada
Cevahir Aqua Heybeliada, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.5 km mesafededir.
Eser Diamond Hotel Aquapark
Eser Diamond Hotel Aquapark, İstanbul ili ve Silivri ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
Gürpınar Halk Plajı
Gürpınar Halk Plajı, İstanbul ili ve Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Kilyos Bamboo Beach
Kilyos Bamboo Beach, İstanbul ili ve Sarıyer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17 km mesafededir.
Kilyos Zuğa Beach
Kilyos Zuğa Beach, İstanbul ili ve Sarıyer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18.9 km mesafededir.
Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı
Riva Elmasburnu Kadınlar Plajı, İstanbul ili ve Beykoz ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 21 km mesafededir.
Coliseum Aquapark
Coliseum Aquapark, İstanbul ili ve Beykoz ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Aqua Marine
Aqua Marine, İstanbul ili ve Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Aqua Club Dolphin
Aqua Club Dolphin, İstanbul ili ve Esenyurt ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6 km mesafededir.