İzmir

Kalemlik Orman Kampı Plajı
Kalemlik Orman Kampı Plajı, İzmir ili ve Menderes ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 43 km mesafededir.
Oasis Aquapark
Oasis Aquapark, İzmir ili ve Çeşme ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Alder Aquapark
Alder Aquapark, İzmir ili ve Dikili ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.5 km mesafededir.
Gümüldür Aquapark Yalı Castle
Gümüldür Aquapark Yalı Castle, İzmir ili ve Menderes ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 33 km mesafededir.
Aquacity Balçova
Aquacity Balçova, İzmir ili ve Balçova ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Ürkmez Belediye Plajı
Ürkmez Belediye Plajı, İzmir ili ve Seferihisar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 21.4 km mesafededir.
Sazlıca Plajı
Sazlıca Plajı, İzmir ili ve Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14.7 km mesafededir.
Ağapark Plajı
Ağapark Plajı, İzmir ili ve Aliağa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.5 km mesafededir.
Mambo Beach Club
Mambo Beach Club, İzmir ili ve Yeni Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.6 km mesafededir.
Yeni Foça Halk Plajı
Yeni Foça Halk Plajı, İzmir ili ve Yeni Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 0.5 km mesafededir.
Denizköy Plajı
Denizköy Plajı, İzmir ili ve Dikili ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 21.1 km mesafededir.
Pissa Plajı
Pissa Plajı, İzmir ili ve Dikili ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12.1 km mesafededir.
Dikili Plajı
Dikili Plajı, İzmir ili ve Dikili ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Kocakum Plajı
Kocakum Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19.4 km mesafededir.
Manal Koyu Plajı
Manal Koyu Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 32 km mesafededir.
Karaburun Ardıç Plajı
Karaburun Ardıç Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18.1 km mesafededir.