Edirne

Erikli Plummy Beach
Erikli Plummy Beach, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 37 km mesafededir.
Enez Altınkum Plajı
Enez Altınkum Plajı, Edirne ili ve Enez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Sultaniçe Sahili Plajı
Sultaniçe Sahili Plajı, Edirne ili ve Enez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.
İbrice Limanı Plajı
İbrice Limanı Plajı, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 33 km mesafededir.
Gülçavuş Sahili Plajı
Gülçavuş Sahili Plajı, Edirne ili ve Enez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Vakıf Halk Plajı
Vakıf Halk Plajı, Edirne ili ve Enez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Yayla Halk Plajı
Yayla Halk Plajı, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 38 km mesafededir.
Erikli Plajı
Erikli Plajı, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 36 km mesafededir.
Mecidiyeköy Sahil Plajı
Mecidiyeköy Sahil Plajı, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 35 km mesafededir.
İtalyan Koyu Plajı
İtalyan Koyu Plajı, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 33 km mesafededir.
Uzunkum Beach
Uzunkum Beach, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 34 km mesafededir.
Gökçetepe Tabiat Parkı Plajı
Gökçetepe Tabiat Parkı Plajı, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29 km mesafededir.
Altunhan Beach
Altunhan Beach, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 41 km mesafededir.