Balıkesir

Cunda Kesebir Beach
Cunda Kesebir Beach, Balıkesir ili ve Ayvalık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Mysia Beach Camping
Mysia Beach Camping, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.6 km mesafededir.
Narlı Plajı
Narlı Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Kapri Plajı
Kapri Plajı, Balıkesir ili ve Ayvalık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Ortunç Koyu Plajı
Ortunç Koyu Plajı, Balıkesir ili ve Ayvalık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
Pelitköy İçmeler Plajı
Pelitköy İçmeler Plajı, Balıkesir ili ve Burhaniye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.
Güçlü Center Aquapark
Güçlü Center Aquapark, Balıkesir ili ve Bigadiç ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Profesörler Sitesi Plajı
Profesörler Sitesi Plajı, Balıkesir ili ve Ayvalık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19 km mesafededir.
Büyükova Plajı
Büyükova Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.
Altınoluk Halk Plajı
Altınoluk Halk Plajı, Balıkesir ili ve Edremit ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.
Güre Halk Plajı
Güre Halk Plajı, Balıkesir ili ve Edremit ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14.3 km mesafededir.
Blue Zest Aquapark
Blue Zest Aquapark, Balıkesir ili ve Edremit ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 31 km mesafededir.
Güre Aquapark
Güre Aquapark, Balıkesir ili ve Edremit ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Erdekland Aquapark ve Hayvanat Bahçesi
Erdekland Aquapark ve Hayvanat Bahçesi, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.9 km mesafededir.
Akyıldız Aquapark
Akyıldız Aquapark, Balıkesir ili ve Karesi ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.9 km mesafededir.
Zeytin Apart Aquapark
Zeytin Apart Aquapark, Balıkesir ili ve Ayvalık ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.8 km mesafededir.