Balıkesir

Blue Zest Aquapark
Blue Zest Aquapark, Balıkesir ili ve Edremit ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 31 km mesafededir.
Güre Aquapark
Güre Aquapark, Balıkesir ili ve Edremit ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Erdekland Aquapark
Erdekland Aquapark, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.9 km mesafededir.
Akyıldız Aquapark
Akyıldız Aquapark, Balıkesir ili ve Karesi ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.9 km mesafededir.
Zeytin Aquapark
Zeytin Aquapark, Balıkesir ili ve Ayvalık ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.8 km mesafededir.
Temizel Aquapark
Temizel Aquapark, Balıkesir ili ve Ayvalık ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9.1 km mesafededir.
Aqua Olive Park
Aqua Olive Park, Balıkesir ili ve Edremit ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29 km mesafededir.
Altınkum Plajı
Altınkum Plajı, Balıkesir ili ve Edremit ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19 km mesafededir.
Çataltepe Plajı
Çataltepe Plajı, Balıkesir ili ve Ayvalık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.
Turanköy Plajı
Turanköy Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17 km mesafededir.
Doğanlar Plajı
Doğanlar Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Büyük Ova Plajı
Büyük Ova Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.
Mysia Beach
Mysia Beach, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Tanaşa Sahili Plajı
Tanaşa Sahili Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.
Tatlısu Halk Plajı
Tatlısu Halk Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
Erdek Halk Plajı
Erdek Halk Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.5 km mesafededir.