Ilıksu Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Ilıksu Plajı Tanıtımı

Ilıksu Plajı, Zonguldak Kozlu Aşağıçayır Köyü Ilıksu mevkiinde bulunan bir Karadeniz plajıdır. Plajda büfe, restoran, cankurtaran ve kafeterya’nın yanı sıra soyunma kabinleri, duş ve tuvalet yer almaktadır.

Nasıl Gidebilirim?

Karadeniz Ereğili ile Kozlu karayolu arasında bulunan Ilıksu Plajı’na Zonguldak Merkez’den kalkan minibüsler ya da şahsi araçlar vasıtasıyla gidilebilmektedir. Yol yaklaşık olarak 15-20dk civarında sürmektedir. Şahsi araçları ile plaja gitmek isteyen ziyaretçiler için geniş bir otopark bulunmaktadır.

Ilıksu Plajı

Kozlu Belediyesi tarafından işletilen ve bir koy plajı olan Ilıksu Plajı, ince kum ve kısmen taş/çakıllıdır. Koyun sol tarafı yani derenin denize döküldüğü kısım yüzme bilmeyenler ve çocuklar daha uygun sığlıkta olup giriş bölümü kısmen taşlıktır. Orta kısım da kısmen taşlıktır. Koyun sağ tarafı ise kum bir zemine sahiptir. Bizim önerimiz ayaklarınızın yaralanmasını istemiyorsanız her ihtimale karşı deniz ayakkabılarınızı yanınızda götürmeniz olacaktır.

Ilıksu Plajı

Piknik ve mangal yapılabiliyor mu? Evet. Mangal yapma yerleri de mevcut olan plajda, hem yüzebilir hem de mangalınızı yaparak karnınızı doyurabilirsiniz. Hatta şansınız varsa denizde dolaşan yunus balıklarına da denk gelebilirsiniz.

Plaj ücretli mi? Hayır. Plaj ücretsiz bir halk plajıdır. Bunun yanında şahsi aracı ile gelenler sadece otopark ücreti vermektedirler. Otopark ücretini öğrenmek için tıklayınız.

Plaj konaklamaya müsait mi? Evet. Çadırınızı uygun bir bölüme kurarak güzel bir deniz kampı yapabilirsiniz.

Zonguldak’ta yer alan diğer plajları merak ediyorsanız Zonguldak Plajları sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Ilıksu Plajı

Kaynak: Türkiye Kültür Portalı Gezilecek Yerler

Ilıksu Plajı, Zonguldak ili ve Kozlu ilçesi sınırları içerisinde yer alan bir plaj olup, bağlı bulunduğu ilçenin merkezine 10 km mesafededir.

Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
Konaklama
İlçeye Uzaklık
10 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Sağlık Bakanlığı Bilgisi
İyi
Su Zemini
Dış Zemin
Olumsuz İhtimaller
  • Dalga

Ilıksu Plajı Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Ilıksu Plajı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar ve aquaparklar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Zonguldak > Kozlu plajları ve aquaparkları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Ilıksu Plajı Giriş Ücreti

Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments