Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 5.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark Tanıtımı

Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde bulunan ücretsiz bir aquapark plaj olup, ilçe merkezine araç ile 9.5 km uzaklıktadır.

Karadeniz Ereğli Barış Plajı ve Aquapark, Zonguldak’ın Mavi Bayraklı bir plajıdır. Plaj içerisinde bir de aquapark hizmet vermektedir.

Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark içerisinde 50 adet soyunma kabini, 3 adet bay-bayan karışık duş alanı, 3 adet bay tuvalet, 3 adet bayan tuvalet, 4 ayrı alanda sıcak-soğuk içecek alanı ve yiyecek satış alanı mevcuttur. Ayrıca, 2 adet bebek emzirme odası ve 1 adet mescit bulunmaktadır.

Plajda temizlik görevlileri, cankurtaranlar, yeme-içme satış alanında görevli personeller ve güvenlik görevlileri tek tip kıyafet giymektedir. Plaj alanında 2 adet gözetleme kulesi ve 2 adet gümüş belgeli cankurtaran görevlendirilmiştir. Plajda ayrıca 1 adet deniz botu ve 1 adet jetski acil durumlar için hazır beklemektedir.

Vatandaşlarımızın kullanımına açık olan plaj alanında 1550 adet şezlong ve şemsiye bulunmaktadır. Güvenli yüzme alanı şamandıralarla belirlenmiştir. Plaj alanında 2 adet revir bulunmaktadır. Bir adet hemşire, sağlık teknikeri ve ilk yardım malzemeleri plajda bulunmaktadır. Barış Plajı’nda yeterli sayıda çöp kutusu ve her şezlong için birer adet çöp küpü bulunmaktadır. Çevre temizliği düzenli olarak temizlik personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, plajda 24 saat güvenlik personeli bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08:30-20:00 Hafta sonu: 08:30-20:00

İletişim Bilgileri

0372 333 13 98
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
İlçeye Uzaklık
9.5 km uzaklıkta

Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Zonguldak > Ereğli plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark Giriş Ücreti

Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark giriş ücreti bedavadır. Giriş için sizden para talep eden kişileri dikkate almayınız.
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments