Engelli Rampası

Çamyuva Halk Plajı
Çamyuva Halk Plajı, Antalya ili ve Kemer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7.5 km mesafededir.
Taşdibi Plajı
Taşdibi Plajı, Antalya ili ve Demre ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3.2 km mesafededir.
Ağapark Plajı
Ağapark Plajı, İzmir ili ve Aliağa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.5 km mesafededir.
Kalkan Halk Plajı
Kalkan Halk Plajı, Antalya ili ve Kaş ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 27.4 km mesafededir.
Akçagerme Plajı
Akçagerme Plajı, Antalya ili ve Kaş ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3.9 km mesafededir.
Kaş Belediyesi Halk Plajı
Kaş Belediyesi Halk Plajı, Antalya ili ve Kaş ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.3 km mesafededir.
Gökliman Plajı
Gökliman Plajı, Antalya ili ve Finike ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.2 km mesafededir.
Manavgat Belediyesi Evrenseki Halk Plajı
Manavgat Belediyesi Evrenseki Halk Plajı, Antalya ili ve Manavgat ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.
Belek Halk Plajı
Belek Halk Plajı, Antalya ili ve Serik ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.
Kemer Belediyesi Göynük Halk Plajı
Kemer Belediyesi Göynük Halk Plajı, Antalya ili ve Kemer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.
Sarısu Kadınlar Plajı
Sarısu Kadınlar Plajı, Antalya ili ve Konyaaltı ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
İnkumu Plajı
İnkumu Plajı, Bartın ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15.1 km mesafededir.
Dikili Plajı
Dikili Plajı, İzmir ili ve Dikili ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Susanoğlu Plajı
Susanoğlu Plajı, Mersin ili ve Silifke ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16.7 km mesafededir.
Kızkalesi Plajı
Kızkalesi Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 24 km mesafededir.
İncirlikoy Akvaryum Plajı
İncirlikoy Akvaryum Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.