Kum

Çevlik Plajı
Çevlik Plajı, ili ve ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8.6 km mesafededir.
Arsuz Hatay Plajı
Arsuz Hatay Plajı, Hatay ili ve Arsuz ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Toslaklar Koyu
Toslaklar Koyu, Mersin ili ve Bozyazı ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.6 km mesafededir.
Side Halk Plajı
Side Halk Plajı, Antalya ili ve Manavgat ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17 km mesafededir.
Kundu Halk Plajı
Kundu Halk Plajı, Antalya ili ve Aksu ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22.3 km mesafededir.
Zuğa Beach Lara
Zuğa Beach Lara, Antalya ili ve Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Mermerli Plajı
Mermerli Plajı, Antalya ili ve Antalya ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3.7 km mesafededir.
Dakapo Beach Club Kemer
Dakapo Beach Club Kemer, Antalya ili ve Kemer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.1 km mesafededir.
Çamyuva Halk Plajı
Çamyuva Halk Plajı, Antalya ili ve Kemer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7.5 km mesafededir.
Zeytinli Kuyu Plajı
Zeytinli Kuyu Plajı, Muğla ili ve Milas ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 35.7 km mesafededir.
Kuşadası Long Beach Plajı
Kuşadası Long Beach Plajı, Aydın ili ve Kuşadası ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.7 km mesafededir.
Ürkmez Belediye Plajı
Ürkmez Belediye Plajı, İzmir ili ve Seferihisar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 21.4 km mesafededir.
Sazlıca Plajı
Sazlıca Plajı, İzmir ili ve Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14.7 km mesafededir.
Ağapark Plajı
Ağapark Plajı, İzmir ili ve Aliağa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.5 km mesafededir.
Mambo Beach Club
Mambo Beach Club, İzmir ili ve Yeni Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.6 km mesafededir.
Yeni Foça Halk Plajı
Yeni Foça Halk Plajı, İzmir ili ve Yeni Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 0.5 km mesafededir.