Ünye Kadınlar Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Ünye Kadınlar Plajı Tanıtımı

Ünye Kadınlar Plajı, Ordu ili ve Ünye ilçesinde bulunan ücretli bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 4.9 km uzaklıktadır.

Ünye Kadınlar Plajı, Ordu BB tarafından açılan ve devredilen, Ünye Belediyesi tarafından işletilen bir kadınlar plajıdır. Yer olarak Gölevi Mahallesi’nde hizmet veren kadınlar plajı, 17 dönümlük bir arazi üzerinde kurulmuştur.

Ünye Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir?

Samsun-Ordu Sahil Yolu üzerinde olduğundan dolayı Ünye Kadınlar Plajı’na ulaşım oldukça basittir. Ünye Yeşil Hat isimli minibüsleri kullanarak kadınlar plajının önünde inebilirsiniz. İnmek istediğiniz durak için ise Gölevi Toki olarak belirtebilirsiniz. Kadınlar plajı Gölevi Toki’nin karşı çaprazında kalmaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 10:30-18:00 Hafta sonu: 10:30-18:00

İletişim Bilgileri

0452 323 19 41
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
İlçeye Uzaklık
4.9 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin

Ünye Kadınlar Plajı Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Ünye Kadınlar Plajı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Ordu > Ünye plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Ünye Kadınlar Plajı Giriş Ücreti

Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments