Toplu Taşıma

Yeniköy Plajı
Yeniköy Plajı, İstanbul ili ve Arnavutköy ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Kervansaray Halk Plajı
Kervansaray Halk Plajı, KKTC Girne ili ve KKTC Girne ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.5 km mesafededir.
Kumburnu Halk Plajı
Kumburnu Halk Plajı, Muğla ili ve Fethiye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Günay Sahil Parkı ve Aquapark
Günay Sahil Parkı ve Aquapark, Antalya ili ve Kumluca ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6 km mesafededir.
Boğazkent Halk Plajı
Boğazkent Halk Plajı, Antalya ili ve Serik ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Aliağa Polis Plajı
Aliağa Polis Plajı, İzmir ili ve Aliağa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.5 km mesafededir.
Köseağzı Plajı
Köseağzı Plajı, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.
Pasifik Aquapark
Pasifik Aquapark, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Uzundere Aquapark
Uzundere Aquapark, İzmir ili ve Karabağlar ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6 km mesafededir.
Kütahya Emet Kaplıcaları ve Aquapark
Kütahya Emet Kaplıcaları ve Aquapark, Kütahya ili ve Emet ilçesinde hizmet veren bir kaplıcadır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Akpınar Yüzme Havuzu ve Aqua park
Akpınar Yüzme Havuzu ve Aqua park, Gaziantep ili ve Oğuzeli ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.2 km mesafededir.
Delphin Be Grand Aqua Park
Delphin Be Grand Aqua Park, Antalya ili ve Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Kumluca Aquapark
Kumluca Aquapark, Antalya ili ve Kumluca ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.7 km mesafededir.
Karapürçek Aqua Park
Karapürçek Aqua Park, ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Keçiören Belediyesi Kalaba Aquapark
Keçiören Belediyesi Kalaba Aquapark, Ankara ili ve Keçiören ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Sincan Termal Aquapark
Sincan Termal Aquapark, Ankara ili ve Sincan ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4 km mesafededir.