Lapseki Aquapark

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 4.00 Fiyat
  • 4.00 Temizlik
  • 4.00 Personel
  • 2.00 Aktivite
  • 3.00 Konum

Haritada Gör


Lapseki Aquapark Tanıtımı

Lapseki Aquapark, Çanakkale ili ve Lapseki ilçesinde bulunan ücretli bir aquapark olup, ilçe merkezine araç ile 2 km uzaklıktadır.

Lapseki Belediyesi tarafından Kökez Mevkii’nde yapılan Lapseki Aquapark yetişkin ve çocuk havuzu olarak iki ayrı havuzdan meydana gelmektedir. Yetişkin havuzu 80 m2, çocuk havuzu ise 95 m2 alana sahiptir. Çocuk havuzunun ortasında bir adet ahtapot su kaydırağı, yetişkin havuzunda ise üç adet su kaydırağı bulunmaktadır.

Çanakkale Boğazı’nın kıyısında ve Çanakklale Köprüsü’nün yanıbaşında yer alan Lapseki Aquapark’ta ufak bir vitamin bar yer almaktadır. Aquapark’ın yan tarafında ise aynı zamanda bir de restoran işletmesi yer almaktadır.

Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Gölgelik
İlçeye Uzaklık
2 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin

Lapseki Aquapark Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Lapseki Aquapark ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Çanakkale > Lapseki plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Lapseki Aquapark Giriş Ücreti

Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments