Cankurtaran

Yeniköy Plajı
Yeniköy Plajı, İstanbul ili ve Arnavutköy ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı ve Plajı
Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı ve Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7.5 km mesafededir.
Tisan Plaji
Tisan Plaji, Mersin ili ve Silifke ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 42.8 km mesafededir.
Boğazkent Halk Plajı
Boğazkent Halk Plajı, Antalya ili ve Serik ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Aliağa Polis Plajı
Aliağa Polis Plajı, İzmir ili ve Aliağa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.5 km mesafededir.
Çaka Plajı
Çaka Plajı, Ordu ili ve Perşembe ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13.3 km mesafededir.
Tirebolu Plajı
Tirebolu Plajı, Giresun ili ve Tirebolu ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.5 km mesafededir.
Engiz Aquapark
Engiz Aquapark, Samsun ili ve 19Mayıs ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Orka World Theme Park
Orka World Theme Park, Muğla ili ve Fethiye ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
River Mill Park Hotel Aqua Park
River Mill Park Hotel Aqua Park, Zonguldak ili ve Devrek ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14 km mesafededir.
Kütahya Emet Kaplıcaları ve Aquapark
Kütahya Emet Kaplıcaları ve Aquapark, Kütahya ili ve Emet ilçesinde hizmet veren bir kaplıcadır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Beyzade Aquapark ve Sağlıklı Yaşam Merkezi
Beyzade Aquapark ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, Erzincan ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Sueno Hotel ve Aquapark
Sueno Hotel ve Aquapark, Antalya ili ve Serik ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Eftalia Aqua Resort
Eftalia Aqua Resort, Antalya ili ve Alanya ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18.5 km mesafededir.
Nashira Aquapark
Nashira Aquapark, Antalya ili ve Manavgat ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7.2 km mesafededir.
Delphin Be Grand Aqua Park
Delphin Be Grand Aqua Park, Antalya ili ve Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.