Mawish Beach

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Mawish Beach Tanıtımı

Mawish Beach, Yalova ili ve Çınarcık ilçesinde bulunan ücretli bir beach plaj olup, ilçe merkezine araç ile 5 km uzaklıktadır.

Mawish Beach, konserler ve gece etkinlikleri için güzel bir kumsal mekanıdır. Fiyatlar abartı değildir ve hizmet güzeldir. Gelen sanatçılar da kaliteli ve eğlencelidir. Gece hayatı için renkli bir yerdir. Ufak bir beach alanı olmasına rağmen güzel değerlendirilmiş ve epeyce kişiye hizmet verebilir duruma getirilmiştir. Kendine ait otopark alanı olması da güzeldir. Beach kullanımı dışında restoran kısmı da güzel hizmet veriyor. Türkçe pop canlı müzik için beach konserleri de bu restoran club içinde oluyor.
Tuvalet ve duş alanı gayet temiz.

İletişim Bilgileri

0532 473 04 12 Karşıyaka, 77330 Teşvikiye/Çınarcık/Yalova
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Gölgelik
İlçeye Uzaklık
5 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Derinlik
Bilinmiyor
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin

Mawish Beach Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Mawish Beach ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Yalova > Çınarcık plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Mawish Beach Giriş Ücreti

HaftaiçiCumartesiPazar
2023 Giriş Ücreti200,00 TL200,00 TL200,00 TL
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments