Marmara Denizi

Büyükçekmece Plajı
Büyükçekmece Plajı, İstanbul ili ve Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Gürpınar Halk Plajı
Gürpınar Halk Plajı, İstanbul ili ve Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Tuzla Marina Aquapark Waterland
Tuzla Marina Aquapark Waterland, İstanbul ili ve Tuzla ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Turanköy Plajı
Turanköy Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17 km mesafededir.
Doğanlar Plajı
Doğanlar Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Büyük Ova Plajı
Büyük Ova Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.
Mysia Beach
Mysia Beach, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Tanaşa Sahili Plajı
Tanaşa Sahili Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.
Tatlısu Halk Plajı
Tatlısu Halk Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
Erdek Halk Plajı
Erdek Halk Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.5 km mesafededir.
Ocaklar Halk Plajı
Ocaklar Halk Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Barış Plajı
Barış Plajı, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Kepez Halk Plajı
Kepez Halk Plajı, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.
Güzelyalı Halk Plajı
Güzelyalı Halk Plajı, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
Mega Beach Halk Plajı
Mega Beach Halk Plajı, Çanakkale ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Karabiga Halk Plajı
Karabiga Halk Plajı, Çanakkale ili ve Biga ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 0.7 km mesafededir.