Marmara Denizi

Haylayf Plajı
Haylayf Plajı, İstanbul ili ve Küçükçekmece ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8.5 km mesafededir.
Narlı Plajı
Narlı Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Fıstıklı Plajı
Fıstıklı Plajı, Yalova ili ve Armutlu ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.5 km mesafededir.
Eğerce Plajı
Eğerce Plajı, Bursa ili ve Mudanya ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29 km mesafededir.
Malkara Plajı
Malkara Plajı, ili ve ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 33 km mesafededir.
Büyükova Plajı
Büyükova Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.
Şahmelek Plajı
Şahmelek Plajı, Çanakkale ili ve Biga ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 34 km mesafededir.
Kadınlar Hamamı Plajı
Kadınlar Hamamı Plajı, ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 24 km mesafededir.
Büyükçekmece Plajı
Büyükçekmece Plajı, İstanbul ili ve Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Gürpınar Halk Plajı
Gürpınar Halk Plajı, İstanbul ili ve Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Tuzla Marina Aquapark Waterland
Tuzla Marina Aquapark Waterland, İstanbul ili ve Tuzla ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Turanköy Plajı
Turanköy Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17 km mesafededir.
Doğanlar Plajı
Doğanlar Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Büyük Ova Plajı
Büyük Ova Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25 km mesafededir.
Mysia Beach
Mysia Beach, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Tanaşa Sahili Plajı
Tanaşa Sahili Plajı, Balıkesir ili ve Erdek ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.