Şemsiye

Eyüpsultan Belediyesi Çiftalan Plajı
Eyüpsultan Belediyesi Çiftalan Plajı, İstanbul ili ve Eyüpsultan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 36 km mesafededir.
Kuzuluk Aquapark
Kuzuluk Aquapark, Sakarya ili ve Akyazı ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8.5 km mesafededir.
Ramada Aquapark
Ramada Aquapark, Tekirdağ ili ve Süleymanpaşa (Merkez) ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9.5 km mesafededir.
Hilas Thermal Resort SPA & Aquapark
Hilas Thermal Resort SPA & Aquapark, Samsun ili ve Ladik ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
Sapanca Aqua Otel
Sapanca Aqua Otel, Sakarya ili ve Sapanca ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
ENG Garden Düğün & Organizasyon ve Hendek Aqua Park
ENG Garden Düğün & Organizasyon ve Hendek Aqua Park, Sakarya ili ve Hendek ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.5 km mesafededir.
Göreme Camping Aquapark
Göreme Camping Aquapark, Nevşehir ili ve Göreme ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14 km mesafededir.
Sakarya Selen Aqua Park
Sakarya Selen Aqua Park, ili ve ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Park Polonezköy Hotel Aquapark
Park Polonezköy Hotel Aquapark, İstanbul ili ve Beykoz ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Ulucak Aquapark
Ulucak Aquapark, İzmir ili ve Kemalpaşa ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
Aquapolis Aquapark Life Clup
Aquapolis Aquapark Life Clup, İzmir ili ve Torbalı ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Aqua Toy City
Aqua Toy City, İzmir ili ve Çeşme ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.5 km mesafededir.
Aqua Gaziemir
Aqua Gaziemir, İzmir ili ve Gaziemir ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11.5 km mesafededir.
Fimar Life Thermal Resort Hotel Aquapark
Fimar Life Thermal Resort Hotel Aquapark, Amasya ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 37.5 km mesafededir.
Ümitköy Aqua Apple Garden
Ümitköy Aqua Apple Garden, ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29 km mesafededir.
Villa Aqua Garden Çankaya Aquapark
Villa Aqua Garden Çankaya Aquapark, Ankara ili ve Çankaya ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.