Ücretli

Kızılot Halk Plajı
Kızılot Halk Plajı, Antalya ili ve Manavgat ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
Yeniyurt Belediyesi Aile Plajı
Yeniyurt Belediyesi Aile Plajı, Hatay ili ve Dörtyol ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.
Erdemli Topraksu Plajı
Erdemli Topraksu Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.5 km mesafededir.
Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı ve Plajı
Talat Göktepe Tabiat Parkı Kamp Alanı ve Plajı, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7.5 km mesafededir.
Tiki Beach Marmaris
Tiki Beach Marmaris, Muğla ili ve Marmaris ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7.5 km mesafededir.
Didim Polis Moral Kampı ve Aquapark
Didim Polis Moral Kampı ve Aquapark, Aydın ili ve Didim ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Kosova Plajı
Kosova Plajı, İzmir ili ve Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Aliağa Polis Plajı
Aliağa Polis Plajı, İzmir ili ve Aliağa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.5 km mesafededir.
Pasifik Aquapark
Pasifik Aquapark, Mersin ili ve Erdemli ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Sukaypark
Sukaypark, Bursa ili ve Osmangazi ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Classis Garden Aquapark
Classis Garden Aquapark, Gaziantep ili ve Şahinbey ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
AquparkCity-Türkdönmez
AquparkCity-Türkdönmez, Kütahya ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18 km mesafededir.
Yalova Anatolia Aquapark
Yalova Anatolia Aquapark, Yalova ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3.5 km mesafededir.
Elmas Aqua Park
Elmas Aqua Park, Manisa ili ve Sarıgöl ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4 km mesafededir.
Niksar Ayvaz Aqua Park
Niksar Ayvaz Aqua Park, Tokat ili ve Niksar ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Engiz Aquapark
Engiz Aquapark, Samsun ili ve 19Mayıs ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.