Karadeniz

Kavaklar Mavi Deniz Plajı
Kavaklar Mavi Deniz Plajı, Ordu ili ve Ünye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17.4 km mesafededir.
Ünye Kadınlar Plajı
Ünye Kadınlar Plajı, Ordu ili ve Ünye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.9 km mesafededir.
Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark
Karadeniz Ereğli Barış Plajı Aquapark, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9.5 km mesafededir.
Karadeniz Ereğli Sevgi Plajı
Karadeniz Ereğli Sevgi Plajı, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Eyüpsultan Belediyesi Çiftalan Plajı
Eyüpsultan Belediyesi Çiftalan Plajı, İstanbul ili ve Eyüpsultan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 36 km mesafededir.
Anadolufeneri Plajı
Anadolufeneri Plajı, İstanbul ili ve Beykoz ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Sarayköy Aile Plajı
Sarayköy Aile Plajı, Rize ili ve İyidere ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Mersin Belediyesi Plajı
Mersin Belediyesi Plajı, Trabzon ili ve Akçaabat ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.
Marbella Beach
Marbella Beach, Trabzon ili ve Akçaabat ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Bozköy Plajı
Bozköy Plajı, Bartın ili ve Amasra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Kaşüstü Plajı
Kaşüstü Plajı, ili ve ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3.5 km mesafededir.
Yalıncak Belediyesi Plajı
Yalıncak Belediyesi Plajı, Trabzon ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
İğneada Aqua Beach Club
İğneada Aqua Beach Club, Kırklareli ili ve Demirköy ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29 km mesafededir.
Aqua Ereğli Aquapark
Aqua Ereğli Aquapark, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Yeniköy Plajı
Yeniköy Plajı, İstanbul ili ve Arnavutköy ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Sardala Koyu Plajı
Sardala Koyu Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.