Karadeniz

Yeniköy Plajı
Yeniköy Plajı, İstanbul ili ve Arnavutköy ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Sardala Koyu Plajı
Sardala Koyu Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 23 km mesafededir.
Karacaköy Plajı
Karacaköy Plajı, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Karakum Plajı
Karakum Plajı, Sinop ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Çaka Plajı
Çaka Plajı, Ordu ili ve Perşembe ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13.3 km mesafededir.
Tirebolu Plajı
Tirebolu Plajı, Giresun ili ve Tirebolu ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.5 km mesafededir.
Uluburun Plajı
Uluburun Plajı, Giresun ili ve Keşap ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14 km mesafededir.
Köseağzı Plajı
Köseağzı Plajı, Zonguldak ili ve Ereğli ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.
Yakakent Blue Sea Aile Plajı
Yakakent Blue Sea Aile Plajı, ili ve ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Mobil Plajı
Mobil Plajı, Sinop ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.7 km mesafededir.
Cide Plajı
Cide Plajı, Kastamonu ili ve Cide ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.4 km mesafededir.
Kapısuyu Köyü Plajı
Kapısuyu Köyü Plajı, Bartın ili ve Kurucaşile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.5 km mesafededir.
Filyos Plajı
Filyos Plajı, Zonguldak ili ve Çaycuma ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Şile Aqua Beach
Şile Aqua Beach, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Mad Sea Beach
Mad Sea Beach, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19 km mesafededir.
Kapuz Plajı
Kapuz Plajı, Zonguldak ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4 km mesafededir.