Sardala Koyu Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Sardala Koyu Plajı Tanıtımı

Sardala Koyu Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde bulunan ücretsiz bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 23 km uzaklıktadır.

Sardala koyunun yaklaşık son 1 km si kaldığında yol çok bozuktur. Araba ile gelirken çok dikkat etmeniz gerekir, aksi halde aracın altını taşlara vurabilirsiniz. Koy çok güzel ve temizdir. Duş, wc , büfe vs yok. Çadır kurulabilir.
Denizde kumlu kısım azdır. Ama su her zaman berraktır. Deniz içi taşlık olduğundan deniz ayakkabısı almanızda fayda vardır. Bu koydan patika bir yol var diğer koylara yürüyerek gidip gezebiliyorsunuz. Sardala koyundan yaklaşık 700 metre patika yol yürüyüp Cennet havuzu var oraya ulaşabilirsiniz. Suyu çok serindir. Koyda telefon çekmiyor ancak arabaların park edildiği alanda çekiyor ve cennet havuzunun üstündeki patika yolda çekiyor. Pazar günü çok kalabalık olabiliyor.

Pınarlı, 41600 Kandıra/Kocaeli
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
İlçeye Uzaklık
23 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Derinlik
Bilinmiyor
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin

Sardala Koyu Plajı Aktiviteleri ve Olanakları

Olanaklar

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Bilinmiyor

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Sardala Koyu Plajı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Kocaeli > Kandıra plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Sardala Koyu Plajı Giriş Ücreti

Sardala Koyu Plajı giriş ücreti bedavadır. Giriş için sizden para talep eden kişileri dikkate almayınız.
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments