Kapısuyu Köyü Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Kapısuyu Köyü Plajı Tanıtımı

Kapısuyu Köyü Plajı, Bartın ili ve Kurucaşile ilçesinde bulunan ücretsiz bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 4.5 km uzaklıktadır.

Kapısuyu Köyü Plajı yazın sıcak havalarda serinlemek veya doğa severlerin kamp yapmak için tercih ettiği bir plajdır.Sahili kumluk denizi de son derece temizdir. Dağlardan gelen küçük bir deresi ve balık tutmak isteyenler için idealdir.
Karavan ve çadır için ücretsiz konaklama imkanı mevcuttur. Kumsalında kamp yapabiliyorsunuz. Plajda tesis imkanları biraz yetersizdir. Birde etrafta başıboş köpeklerin sayısı oldukça fazla yemek yerken sizi rahat bırakmayabilirler.
Denizi çocuklu ailelere çok uygun değil dalgalı ve hızlı derinleşiyor. Kapısuyu Plajı cennetten bir köşe gibi doğal ve manzarası son derece güzel ancak biraz bakımsız bir plaj. Eğer bu durum sizi rahatsız etmiyorsa Kapısuyu köyü plajını ziyaret edebilirsiniz.
Plaja gelirken yanınızda kendi şezlong şemsiyenizi ve atıştırmalıklarınızı getirirseniz daha çok rahat edersiniz.

Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
Konaklama
İlçeye Uzaklık
4.5 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin
Plaj Uzunluğu
1000 m
Olumsuz İhtimaller
  • Dalga

Kapısuyu Köyü Plajı Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Kapısuyu Köyü Plajı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Bartın > Kurucaşile plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Kapısuyu Köyü Plajı Giriş Ücreti

Kapısuyu Köyü Plajı giriş ücreti bedavadır. Giriş için sizden para talep eden kişileri dikkate almayınız.
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments