Akdeniz

Fosforlu Beach
Fosforlu Beach, Antalya ili ve Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6 km mesafededir.
Qualista Beach
Qualista Beach, Antalya ili ve Kemer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.2 km mesafededir.
Kadriye Beach
Kadriye Beach, Antalya ili ve Serik ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Fourest Büyük Çaltıcak
Fourest Büyük Çaltıcak, Antalya ili ve Konyaaltı ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13.5 km mesafededir.
Porto Ceneviz Koyu
Porto Ceneviz Koyu, ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29 km mesafededir.
Sazak Koyu
Sazak Koyu, Antalya ili ve Kumluca ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 29.5 km mesafededir.
Sarsala Koyu
Sarsala Koyu, Muğla ili ve Dalaman ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17 km mesafededir.
Kille Koyu
Kille Koyu, Muğla ili ve Dalaman ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Fethiye Darboğaz Koyu
Fethiye Darboğaz Koyu, Muğla ili ve Fethiye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Soguk Su Koyu
Soguk Su Koyu, Muğla ili ve Fethiye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.
Bedri Rahmi Koyu
Bedri Rahmi Koyu, Muğla ili ve Dalaman ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.
Kervansaray Halk Plajı
Kervansaray Halk Plajı, KKTC Girne ili ve KKTC Girne ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.5 km mesafededir.
Kumburnu Halk Plajı
Kumburnu Halk Plajı, Muğla ili ve Fethiye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15 km mesafededir.
Koru Plajı
Koru Plajı, Antalya ili ve Gazipaşa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6 km mesafededir.
Kızılot Halk Plajı
Kızılot Halk Plajı, Antalya ili ve Manavgat ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
Günay Sahil Parkı ve Aquapark
Günay Sahil Parkı ve Aquapark, Antalya ili ve Kumluca ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6 km mesafededir.