Bedri Rahmi Koyu

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Bedri Rahmi Koyu Tanıtımı

Bedri Rahmi Koyu, Muğla ili ve Dalaman ilçesinde bulunan ücretli bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 20 km uzaklıktadır.

Bedri Rahmi Koyunun , Asıl ismi Taşyakadır. 1974 yılında ünlü ressam Bedri Rahmi Eyüboğlu koyu ziyaret etmiştir. Ve burada bir kaya parçası üstüne, balık şeklinde bir resim çizmiştir. Bu balık resmi gibi görünen eserde 6 adet hayvanı gizlemiştir. Bu eser sayesinde koy oldukça popülerlik kazanmıştır. Koyda Deniz billur gibi. Koya ulaşım için en çok tercih edilen tekne turlarıdır. Bu tur tekneleri yüzünden koy oldukça kalabalık olabiliyor. Bir diğer ulaşım da kille koyuna kadar araçla gelip yolun geri kalan kısmını yürüyerek Bedri Rahmi koyuna geçebilirsiniz. Koyda birkaç tesis bulunmaktadır. Bu tesislerden yiyecek içecek temin edebilirsiniz.

Kapıkargın Göcek, Dalaman/Muğla
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
İlçeye Uzaklık
20 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Derinlik
Bilinmiyor
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin

Bedri Rahmi Koyu Aktiviteleri ve Olanakları

Olanaklar

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Bedri Rahmi Koyu ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Muğla > Dalaman plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Bedri Rahmi Koyu Giriş Ücreti

Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments