Koru Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Koru Plajı Tanıtımı

Koru Plajı, Antalya ili ve Gazipaşa ilçesinde bulunan ücretsiz bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 6 km uzaklıktadır.

Koru Plajı doğa harikası muhteşem bir yerdir. Kıyıdaki kaya oluşumu çok ilginçtir. Arada kalan doğal havuzlar resmen birer akvaryuma dönüşmüştür. Suyu tertemiz sıcak ve berrak yer yer boyu aşıyor ama havuzların suyu sürekli tazeleniyor temizdir . Bazı yerlerde kayalar kaygandır, bazı yerlerde de insanın ayağını kesiyor, deniz ayakkabınızı unutmayın bu yüzden. Bir de tabi şnorkelinizi muhteşem balıkları görmek için…Sahilde şezlong ya da herhangi bir işletme yoktur, sadece sahilin sonunda bir restoran vardır o yüzden şemsiyenizi, sandalyenizi yanınıza almanızda fayda vardır. Seyir terasına çıkıp manzaranın tadını çıkarabilirsiniz veya muhteşem güzellikte fotoğraflar çekebilirsiniz.

Ekmel, Cumhuriyet Cd. No:237, 07900 Gazipaşa/Antalya
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
İlçeye Uzaklık
6 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin

Koru Plajı Aktiviteleri ve Olanakları

Olanaklar

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Koru Plajı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Antalya > Gazipaşa plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Koru Plajı Giriş Ücreti

Koru Plajı giriş ücreti bedavadır. Giriş için sizden para talep eden kişileri dikkate almayınız.
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments