Çanakkale Papaz Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 3.00 Fiyat
  • 2.00 Temizlik
  • 1.00 Personel
  • 2.00 Aktivite
  • 2.00 Konum

Haritada Gör


Çanakkale Papaz Plajı Tanıtımı

Çanakkale Papaz Plajı, Çanakkale ili ve Ezine ilçesinde bulunan ücretli bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 40 km uzaklıktadır.

Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı yeniköy mevkiinde bir plajdır. Milli park içerisinde bulunmaktadır önceden ücretsiz olan plaj daha sonra özel bir işletmeye devredildiği için girişler ücretli olmuştur. Ayrıca otopark parası da ödemek zorundasınız. Son derece uzun bir kumsala sahiptir ve denizi de son derece sığdır çocuklu ailelere uygundur. Tesis içine girerken yetişkinler için ücret ödüyorsunuz. Çocuklardan ücret alınmıyor. Girişte ödediğiniz ücret ile içeride yiyecek, içecek alabiliyorsunuz. Fazla tutarsa ek ödeme yapıyorsunuz. Tesisin ücretlerinin son derece pahalı olduğunu belirtmekte fayda var. Şezlong, şemsiye için ekstra bir ücret alınmıyor tesiste. Duş, wc, soyunma kabini imkanı da bulunmaktadır. Bu hizmetlerde girişte ödenen ücrete dahildir. Tesis dışarıdan yiyecek içecek getirilmesini kabul etmemektedir. Deniz suyu sıcaklığı kuzey egedeki diğer bölgelere göre nispeten daha sıcaktır. Hemen yakında kite board eğitimleri ve etkinlikleri yapılıyor. Plaj da akşam üzeri sivri sineklerin son derece bol olduğunu da söyleyelim yanınızda sinek kovucunuzu almayı unutmayın. Plajda zaman zaman festivallerde düzenlenmektedir.

Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
Konaklama
İlçeye Uzaklık
40 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin
Plaj Uzunluğu
3000 m

Çanakkale Papaz Plajı Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Çanakkale Papaz Plajı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Çanakkale > Ezine plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Çanakkale Papaz Plajı Giriş Ücreti

HaftaiçiCumartesiPazar
2023 Giriş Ücreti100,00 TL100,00 TL100,00 TL
Otopark50,00 TL50,00 TL50,00 TL
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments