Ege Denizi

Kalemlik Orman Kampı Plajı
Kalemlik Orman Kampı Plajı, İzmir ili ve Menderes ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 43 km mesafededir.
Zeytinli Kuyu Plajı
Zeytinli Kuyu Plajı, Muğla ili ve Milas ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 35.7 km mesafededir.
Kuşadası Long Beach Plajı
Kuşadası Long Beach Plajı, Aydın ili ve Kuşadası ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 6.7 km mesafededir.
Ürkmez Belediye Plajı
Ürkmez Belediye Plajı, İzmir ili ve Seferihisar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 21.4 km mesafededir.
Sazlıca Plajı
Sazlıca Plajı, İzmir ili ve Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14.7 km mesafededir.
Ağapark Plajı
Ağapark Plajı, İzmir ili ve Aliağa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.5 km mesafededir.
Mambo Beach Club
Mambo Beach Club, İzmir ili ve Yeni Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4.6 km mesafededir.
Yeni Foça Halk Plajı
Yeni Foça Halk Plajı, İzmir ili ve Yeni Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 0.5 km mesafededir.
Erikli Sunset Beach
Erikli Sunset Beach, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 37 km mesafededir.
Denizköy Plajı
Denizköy Plajı, İzmir ili ve Dikili ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 21.1 km mesafededir.
Pissa Plajı
Pissa Plajı, İzmir ili ve Dikili ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12.1 km mesafededir.
Dikili Plajı
Dikili Plajı, İzmir ili ve Dikili ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Kocakum Plajı
Kocakum Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19.4 km mesafededir.
Manal Koyu Plajı
Manal Koyu Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 32 km mesafededir.
Karaburun Ardıç Plajı
Karaburun Ardıç Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18.1 km mesafededir.
Karaburun Bodrum Plajı
Karaburun Bodrum Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.6 km mesafededir.