Karavan

Çanakkale Papaz Plajı
Çanakkale Papaz Plajı, Çanakkale ili ve Ezine ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 40 km mesafededir.
Samsun Suada Aquapark
Samsun Suada Aquapark, Samsun ili ve Canik ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.5 km mesafededir.
Kalemlik Orman Kampı Plajı
Kalemlik Orman Kampı Plajı, İzmir ili ve Menderes ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 43 km mesafededir.
Cennet Koyu Plajı
Cennet Koyu Plajı, Antalya ili ve Kemer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13.3 km mesafededir.
İncekum Tabiat Parkı Plajı
İncekum Tabiat Parkı Plajı, Antalya ili ve Alanya ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25.1 km mesafededir.
Çakraz Plajı
Çakraz Plajı, Bartın ili ve Amasra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15.8 km mesafededir.
Mugada Plajı
Mugada Plajı, Bartın ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17.8 km mesafededir.
Karaot Plajı
Karaot Plajı, Muğla ili ve Fethiye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18.3 km mesafededir.
Kefalos Plajı
Kefalos Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11 km mesafededir.
Değirmendüzü Koyu Plajı
Değirmendüzü Koyu Plajı, Çanakkale ili ve Gelibolu ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 27 km mesafededir.
Karaağaç Koyu Plajı
Karaağaç Koyu Plajı, Çanakkale ili ve Gelibolu ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 38 km mesafededir.
Altınkum Sahili Plajı
Altınkum Sahili Plajı, Edirne ili ve Enez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 7 km mesafededir.
Sultaniçe Sahili Plajı
Sultaniçe Sahili Plajı, Edirne ili ve Enez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.
Maldivler Plajı
Maldivler Plajı, Burdur ili ve Yeşilova ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9.6 km mesafededir.
Saldivler Plajı
Saldivler Plajı, Burdur ili ve Yeşilova ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9.5 km mesafededir.
Kumbaba Plajı
Kumbaba Plajı, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.