Çadır

Çanakkale Papaz Plajı
Çanakkale Papaz Plajı, Çanakkale ili ve Ezine ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 40 km mesafededir.
Geyikli Odunluk İskelesi Plajı
Geyikli Odunluk İskelesi Plajı, Çanakkale ili ve Ezine ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 20 km mesafededir.
Yıldız Koyu Plajı
Yıldız Koyu Plajı, Çanakkale ili ve Gökçeada ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Filyos Plajı
Filyos Plajı, Zonguldak ili ve Çaycuma ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 22 km mesafededir.
Samsun Suada Aquapark
Samsun Suada Aquapark, Samsun ili ve Canik ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5.5 km mesafededir.
Kalemlik Orman Kampı Plajı
Kalemlik Orman Kampı Plajı, İzmir ili ve Menderes ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 43 km mesafededir.
Havuzlu Bahçe Restaurant & Aquapark
Havuzlu Bahçe Restaurant & Aquapark, Muğla ili ve Marmaris ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16.3 km mesafededir.
Cennet Koyu Plajı
Cennet Koyu Plajı, Antalya ili ve Kemer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13.3 km mesafededir.
Sazlıca Plajı
Sazlıca Plajı, İzmir ili ve Foça ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 14.7 km mesafededir.
İncekum Tabiat Parkı Plajı
İncekum Tabiat Parkı Plajı, Antalya ili ve Alanya ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 25.1 km mesafededir.
Finike Mağaralı Koy
Finike Mağaralı Koy, Antalya ili ve Finike ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 11.2 km mesafededir.
Papaz İskelesi Plajı
Papaz İskelesi Plajı, Antalya ili ve Kumluca ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19 km mesafededir.
Korsan Koyu
Korsan Koyu, Antalya ili ve Kumluca ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 26 km mesafededir.
Adrasan Koyu
Adrasan Koyu, Antalya ili ve Kumluca ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 33 km mesafededir.
Seyrek Plajı
Seyrek Plajı, Kocaeli ili ve Kandıra ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Ilıksu Plajı
Ilıksu Plajı, Zonguldak ili ve Kozlu ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 10 km mesafededir.