Karaburun

Kocakum Plajı
Kocakum Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 19.4 km mesafededir.
Manal Koyu Plajı
Manal Koyu Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 32 km mesafededir.
Karaburun Ardıç Plajı
Karaburun Ardıç Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18.1 km mesafededir.
Karaburun Bodrum Plajı
Karaburun Bodrum Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.6 km mesafededir.
İncirlikoy Akvaryum Plajı
İncirlikoy Akvaryum Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2 km mesafededir.
Hamzabükü Plajı
Hamzabükü Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16.7 km mesafededir.
Badem Bükü Plajı
Badem Bükü Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 27.6 km mesafededir.
Küçükbahçe Plajı
Küçükbahçe Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 26.3 km mesafededir.