Plaj Voleybolu

Kavaklar Mavi Deniz Plajı
Kavaklar Mavi Deniz Plajı, Ordu ili ve Ünye ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 17.4 km mesafededir.
Yalıncak Belediyesi Plajı
Yalıncak Belediyesi Plajı, Trabzon ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 16 km mesafededir.
A Good Life Utopia Family Resort &Aquapark
A Good Life Utopia Family Resort &Aquapark, Antalya ili ve Alanya ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 33.3 km mesafededir.
Club Aqua Plaza
Club Aqua Plaza, Antalya ili ve Alanya ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 34.7 km mesafededir.
Şile Aqua Beach
Şile Aqua Beach, İstanbul ili ve Şile ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Çuhallı Plajı
Çuhallı Plajı, Düzce ili ve Akçakoca ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.5 km mesafededir.
Podyum Aquapark
Podyum Aquapark, Bursa ili ve Nilüfer ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Zuğa Beach Lara
Zuğa Beach Lara, Antalya ili ve Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.
Manavgat Belediyesi Evrenseki Halk Plajı
Manavgat Belediyesi Evrenseki Halk Plajı, Antalya ili ve Manavgat ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.
Sarısu Kadınlar Plajı
Sarısu Kadınlar Plajı, Antalya ili ve Konyaaltı ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8 km mesafededir.
Erikli Plummy Beach
Erikli Plummy Beach, Edirne ili ve Keşan ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 37 km mesafededir.
Denizköy Plajı
Denizköy Plajı, İzmir ili ve Dikili ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 21.1 km mesafededir.
Dharma Beach Club
Dharma Beach Club, İzmir ili ve Çeşme ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 8.5 km mesafededir.
Çukuraltı Halk Plajı
Çukuraltı Halk Plajı, İzmir ili ve Menderes ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 41.7 km mesafededir.
Sarıgerme Sarçed Plajı
Sarıgerme Sarçed Plajı, Muğla ili ve Ortaca ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18.5 km mesafededir.
Perre Saray Aquapark
Perre Saray Aquapark, Adıyaman ili ve Merkez ilçesinde hizmet veren bir aquaparktır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.7 km mesafededir.