Deniz Bisikleti

Çark Plajı
Çark Plajı, İzmir ili ve Çeşme ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 15.3 km mesafededir.
Kadınlar Hamamı Plajı
Kadınlar Hamamı Plajı, ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 24 km mesafededir.
Zeytinli Kuyu Plajı
Zeytinli Kuyu Plajı, Muğla ili ve Milas ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 35.7 km mesafededir.
Denizköy Plajı
Denizköy Plajı, İzmir ili ve Dikili ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 21.1 km mesafededir.
Çukuraltı Halk Plajı
Çukuraltı Halk Plajı, İzmir ili ve Menderes ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 41.7 km mesafededir.
Sarnıç Beach
Sarnıç Beach, Muğla ili ve Bodrum ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9.8 km mesafededir.
Büyükada Yörükali Plajı
Büyükada Yörükali Plajı, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.5 km mesafededir.
Badavut Plajı
Badavut Plajı, Balıkesir ili ve Ayvalık ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.
Konyaaltı Plajı
Konyaaltı Plajı, Antalya ili ve Konyaaltı ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 0.5 km mesafededir.
Kastro Plajı
Kastro Plajı, Tekirdağ ili ve Saray ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 28 km mesafededir.
Kilyos Tırmata Beach
Kilyos Tırmata Beach, İstanbul ili ve Sarıyer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 12 km mesafededir.
Poyrazköy Kadınlar Plajı
Poyrazköy Kadınlar Plajı, İstanbul ili ve Beykoz ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 13 km mesafededir.
Florya Güneş Plajı
Florya Güneş Plajı, İstanbul ili ve Bakırköy ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 9 km mesafededir.