İskele

Kadınlar Hamamı Plajı
Kadınlar Hamamı Plajı, ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 24 km mesafededir.
Kaş Belediyesi Halk Plajı
Kaş Belediyesi Halk Plajı, Antalya ili ve Kaş ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.3 km mesafededir.
Muratpaşa Belediyesi Antalya İnciraltı Plajı
Muratpaşa Belediyesi Antalya İnciraltı Plajı, Antalya ili ve Muratpaşa ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4 km mesafededir.
Kilyos Zuğa Beach
Kilyos Zuğa Beach, İstanbul ili ve Sarıyer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 18.9 km mesafededir.
Burgazada Mimi Koy Plajı
Burgazada Mimi Koy Plajı, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1.4 km mesafededir.
Burgazada Halk Plajı
Burgazada Halk Plajı, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 0.3 km mesafededir.
Teos Kınalıada Beach
Teos Kınalıada Beach, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 0.5 km mesafededir.
Beltur Büyükada Plajı
Beltur Büyükada Plajı, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4 km mesafededir.
Büyükada Viranbağ Plajı
Büyükada Viranbağ Plajı, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 5 km mesafededir.
Büyükada Nizam Plajı
Büyükada Nizam Plajı, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 2.3 km mesafededir.
Büyükada Blue Beach
Büyükada Blue Beach, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 1 km mesafededir.
Tarabya Plajı
Tarabya Plajı, İstanbul ili ve Sarıyer ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4 km mesafededir.
Büyükada Prenses Koyu Plajı
Büyükada Prenses Koyu Plajı, İstanbul ili ve Adalar ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 3 km mesafededir.
Tren Beach Club Ayayorgi
Tren Beach Club Ayayorgi, İzmir ili ve Çeşme ilçesinde hizmet veren bir plajdır. Bağlı bulunduğu ilçe merkezine 4 km mesafededir.