Selimpaşa Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 4.00 Fiyat
  • 5.00 Temizlik
  • 4.00 Personel
  • 5.00 Aktivite
  • 3.13 Konum

Haritada Gör


Selimpaşa Plajı Tanıtımı

Selimpaşa Plajı, İstanbul ili ve Silivri ilçesinde bulunan ücretsiz bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 11 km uzaklıktadır.

Selimpaşa Plajı, Silivri’nin Selimpaşa Beldesi’nde yüzmek ve güneşlenmek isteyenlere hizmet veren ücretsiz bir plajdır. Kumsalın uzunluğu yaklaşık olarak 800 metre civarındadır. Ücretsiz bir plaj olduğu için Silivri’de oturanlar başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli ilçelerinden bu plaja yüzmeye gelirler. Yaz aylarında oldukça tercih edilen, popüler ve kalabalık bir plajdır.

Selimpaşa Plajı’na Nasıl Gidilir?

Selimpaşa Plajı’na toplu taşıma ile ulaşabilmek için 300 Tüyap – Silivri, 300G Tüyap – Gümüşyaka, 303 Silivri – Yenibosna, 303B Silivri Cezaevi – Otogar hatlı otobüslerden birisi kullanılarak, Selimpaşa Plaj Yolu durağında inilmelidir.

Selimpaşa Plajı Çadır Kampına Uygun mu?

Evet, Selimpaşa Plajı’nda çadırınız ile kamp yapabilirsiniz. Çadır kurmak serbesttir ve plaj çadır için uygun özelliklerdedir.

Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Gölgelik
Konaklama
İlçeye Uzaklık
11 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin
Plaj Uzunluğu
800 m
Olumsuz İhtimaller
  • Yosun

Selimpaşa Plajı Aktiviteleri ve Olanakları

Olanaklar

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Selimpaşa Plajı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız İstanbul > Silivri plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Selimpaşa Plajı Giriş Ücreti

Selimpaşa Plajı giriş ücreti bedavadır. Giriş için sizden para talep eden kişileri dikkate almayınız.
HaftaiçiCumartesiPazar
2023 Şezlong Ücreti150,00 TL150,00 TL150,00 TL
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments