Cem Yüzme Havuzu ve Aquaparkı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 5.00 Fiyat
  • 5.00 Temizlik
  • 5.00 Personel
  • 2.00 Aktivite
  • 5.00 Konum

Haritada Gör


Cem Yüzme Havuzu ve Aquaparkı Tanıtımı

Cem Yüzme Havuzu ve Aquaparkı, Hatay ili ve Reyhanlı ilçesinde bulunan ücretli bir aquapark olup, ilçe merkezine araç ile 1.6 km uzaklıktadır.

Reyhanlı da sıcak yaz günlerine serin bir mola vermek isteyenlerin tercihi Cem Yüzme Havuzu, ve Aquaparktır. Tesis haftanın 7 günü tüm halka açık şekilde hizmet vermektedir. Tesis de çocuk ve yetişkinlere yönelik yüzme eğitimi de verilmektedir.

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08:00-20:00 Hafta sonu: 10:00-17:00

İletişim Bilgileri

0326 413 23 68 0 544 236 88 88 0 543 979 87 07 a.arslan1@hotmail.com Bahçelievler Mah. Fevzi Tecirli Cad. 21 Reyhanlı/HATAY
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Gölgelik
İlçeye Uzaklık
1.6 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin

Cem Yüzme Havuzu ve Aquaparkı Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Cem Yüzme Havuzu ve Aquaparkı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Hatay > Reyhanlı plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Cem Yüzme Havuzu ve Aquaparkı Giriş Ücreti

Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments