Uluburun Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Uluburun Plajı Tanıtımı

Uluburun Plajı, Giresun ili ve Keşap ilçesinde bulunan ücretli bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 14 km uzaklıktadır.

Uluburun plajı Giresun’daki en güzel plajlardan birisidir. Doğal güzelliği muhteşemdir. Koyun üst kısmında hem manzarayı izlemek için hem bir şeyler içmek kamelyalar vardır. Deniz zaman zaman dalgalı olabilmektedir ve hızlı derinleşmektedir. Plaj çakıllıdır. Plajda şezlong şemsiye gibi hizmetler mevcuttur belirli bir ücret karşılığında yaralanabiliyorsunuz. Ancak kendi kamp malzemelerinizi de getirip kullanabilirsiniz. Plajda konaklama için çadır kurabileceğiniz yerler vardır.

Değirmenağzı/Keşap/Giresun
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
Konaklama
İlçeye Uzaklık
14 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin
Plaj Uzunluğu
100 m
Olumsuz İhtimaller
  • Dalga

Uluburun Plajı Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Uluburun Plajı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Giresun > Keşap plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Uluburun Plajı Giriş Ücreti

Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments