Cide Plajı

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Cide Plajı Tanıtımı

Cide Plajı, Kastamonu ili ve Cide ilçesinde bulunan ücretsiz bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 2.4 km uzaklıktadır.

Batı Karadeniz’in en uzun ve güzel sahiline sahip doğa harikası bir yerdir Cide. 11km civarında uzun sahili ile Karadeniz’in en uzun sahillerinden birine sahip Cide’de yaz sezonu genellikle Haziran -Ağustos ayları arasındadır. Sahilde Cafe, Restaurant , Balık Restaurantları ,Pansiyon ve Otelleri mevcuttur. Sahilin geniş ve uzun olması yürüyüş yapmaya , güneşin batışını mükemmel bir manzara eşliğinde izlemeye imkan sağlamaktadır.
Sahilin liman tarafında olan bölümün kumsalı güzeldir. Amasra yönündeki sahil ise yer yer taşlıktır. Deniz çabuk derinleşmiyor. Sahilde çok güzel tesisler var. Ayrıca belediye belli aralıklarla ücretsiz duş alınabilecek kabinler yerleştirmiştir. Sahilde sokakta yaşayan kedi ve köpekler için mama bağışlayabileceğiniz cihazlarda yerleştirilmiştir. Sahilde birde halk plajı bulunmaktadır.

Memiş, 37600 Cide/Kastamonu
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
İlçeye Uzaklık
2.4 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Derinlik
Bilinmiyor
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin
Plaj Uzunluğu
500 m
Olumsuz İhtimaller
  • Yosun
  • Dalga

Cide Plajı Aktiviteleri ve Olanakları

Aktiviteler

Bilinmiyor

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Cide Plajı ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Kastamonu > Cide plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Cide Plajı Giriş Ücreti

Cide Plajı giriş ücreti bedavadır. Giriş için sizden para talep eden kişileri dikkate almayınız.
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments