Erikli Sunset Beach

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 4.50 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Erikli Sunset Beach Tanıtımı

Erikli Sunset Beach, Edirne ili ve Keşan ilçesinde bulunan bir beach olup, ilçe merkezine araç ile 37 km uzaklıktadır.

Erikli Sunset Beach, Edirne’nin Keşan ilçesinde faaliyet gösteren bir tesistir. Plajın içi ve dışı kumdur. Plajda yüzme aktivitesinin yazı sıra tesise ait restoran/barda karnınızı doyurabilir ya da soğuk bir içecek içebilirsiniz. Plaj herkese açık olmakla birlikte istenildiğinde içeride VIP hizmeti ve loca hizmeti de ücreti dahilinde satın alınabilmektedir.

Bir plaj işletmesi olan Erikli Sunset Beach, yüzme severlerin yanı sıra müziksiz yapamayanların da gönlünü fethetmektedir. Beach işletmesinde hemen her akşam canlı DJ performanslarının yanı sıra belirli tarihlerde çeşitli konserler ve hatta müzik festivalleri de düzenlenmektedir. Özellikle Trakya’da ikamet edenlerin daha yakından bileceği TrakyaFest Müzik Festivali, burada düzenlenmektedir.

Erikli Sunset Beach’e toplu taşıma gider mi?

Evet, Keşan Otogarından Erikli’ye giden minibüsler mevcuttur. Bu minibüsler ile Erikli merkezine ulaşabilir ve sahile yürüyebilirsiniz.

Erikli Sunset Beach ve diğer çevre plajlarını görüntüleyebilmek için Keşan Plajları listemize de göz atabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

0530 084 01 63 Erikli Mah. Yalı Cad. No: 71/2 Keşan/Edirne
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Bölge
Gölgelik
İlçeye Uzaklık
37 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Sağlık Bakanlığı Bilgisi
İyi
Su Zemini
Dış Zemin

Erikli Sunset Beach Aktiviteleri ve Olanakları

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Erikli Sunset Beach ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar ve aquaparklar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Edirne > Keşan plajları ve aquaparkları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Erikli Sunset Beach Giriş Ücreti

Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar kapatıldı.