Dolusu Park Aquapark

Toplu Taşıma

Otopark

Ücretsiz

Cankurtaran

Yeme/İçme

ŞezlongTesis İçin Verilen Puanlar

  • 0.00 Fiyat
  • 0.00 Temizlik
  • 0.00 Personel
  • 0.00 Aktivite
  • 0.00 Konum

Haritada Gör


Dolusu Park Aquapark Tanıtımı

Dolusu Park Aquapark, Antalya ili ve Kemer ilçesinde bulunan ücretli bir aquapark olup, ilçe merkezine araç ile 5.6 km uzaklıktadır.

DolusuPark Aquapark, Antalya/Kemer ilçesinde yetişkin ve çocuklara hizmet veren bir aquaparktır. Tesiste ücretsiz olarak eşyalarınızı kilit altında tutabileceğiniz emanet dolabının yanı sıra otopark, şezlong, şemsiye gibi hizmetler de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Güvenlik sebebi ile gün içerisinde giriş-çıkış yaptıktan sonra tekrar girişe izin verilmeyen aquaparkta girişler hafta içi 09:30-17:00, hafta sonu ise 09:30-17:30 saatleri arasındadır. Ve yine güvenlik sebebiyle 120 kg ve üzeri ağırlıkta olan ziyaretçilerin su kaydıraklarını kullanmalarına müsaade edilmemektedir.

Kemer’de yer alan Dolusu Park Aquapark’a toplu taşıma ile ulaşmak isteyen ziyaretçiler Antalya-Kemer dolmuşlarını kullanabilirler. Kemer saat kulesi önünden Kiriş dolmuşuna binerek DolusuPark’ın önünde inebilirsiniz.

Dolusu Park havuz ve su kaydıraklarının dışında ayrıca plaj hizmeti de vermekte olup, DoluSu Beach ile gün doğumundan batımına ve hatta gece yarılarına kadar canlı müziklerin ve DJ performanslarının keyfini çıkartabilirsiniz. Kısacası çocuklarınız su kaydıraklarında kayarak eğlenirken siz de müzikler eşliğinde güneşlenebilir, yüzebilir ve plaj keyfi sürebilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30-17:00 Hafta sonu: 09:30-17:30

İletişim Bilgileri

+90 242 824 77 07 Kiriş Mah. Sahil Yolu Cad. No:15 Kemer/Antalya
Genel Bilgiler
İl / İlçe
Ücret Durumu
Kullanım Durumu
Gölgelik
Konaklama
İlçeye Uzaklık
5.6 km uzaklıkta
Detaylı Bilgiler
Mavi Bayrak
Mavi Bayrak Yok
Ulaşım
Su Zemini
Dış Zemin

Dolusu Park Aquapark Aktiviteleri ve Olanakları

Alışveriş

Denize Girilecek Yerler, Plajlar ve Aquaparklar

Dolusu Park Aquapark ile aynı bölgede yer alan günübirlik ya da konaklamalı diğer denize girilecek yerler, plajlar, aquaparklar ve termal kaplıcalar nerede diye merak ediyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız Antalya > Kemer plajları, aquaparkları ve termal kaplıcaları listemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Dolusu Park Aquapark Giriş Ücreti

HaftaiçiCumartesiPazar
2023 Giriş Ücreti450,00 TL450,00 TL450,00 TL
6-11 Yaş300,00 TL300,00 TL300,00 TL
Bilet sayfasını kullanarak indirimli bilet alabilirsiniz! 0-5 yaş çocuklar tesise ücretsiz olarak giriş yapabilirler.
Güncel giriş ücretleri ve abonelik işlemleri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Plajina.com Türkiye’deki ve KKTC’deki ücretli/ücretsiz plajları ve aquaparkları tek çatı altında toplayan bir plaj rehberi sitesidir. İçeriğimizde yer alan tesisler ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments